Follow us on:

Diplomatiek personeel

Astrit Zemaj
Ambassadeur – Zaakgelastigde
----------------------------------------------------

Astrit Zemaj
Ambassadeur / Vertegenwoordiger van de Republiek Kosovo voor de betrekkingen met de NAVO
astrit.zemaj@rks-gov.net  

Fitor Murati
Raadgever
fitor.murati@rks-gov.net  

Kenan Tora
Tweede Secretaris
kenan.tora@rks-gov.net

Mirlindë Gashi
Derde Secretaris
mirlinde.gashi@rks-gov.net

Majori Jeton Krasniqi
Verbindingsofficier politie
jeton.krasniqi@kosovopolice.com  

Bekim Mehmetaj
Douane Attaché
Bekim.Mehmetaj@dogana-ks.org



Consulair personeel

Miftar Kryeziu
Consul
miftar.kryeziu@rks-gov.net

Leonita Harxhi
Plaatsvervangend consul
leonita.harxhi@rls-gov.net



Technisch personeel

Zana Hoxha
Uitvoerend Assistent
zana.hoxha@rks-gov.net

Ardita Rugova
Administratief / Consulair Medewerker
ardita.rugova@rks-gov.net