Follow us on:

Stafi Diplomatik

Personeli  Diplomatik:

 

-          Nexhmi Rexhepi - Ambasador                                                                                        

Email: nexhmi.rexhepi@rks-gov.net

 

-          Mirjeta Behluli - Ministër Këshilltare

Email: mirjeta.behluli@rks-gov.net

 

-          Gani Mulliqi - Këshilltar

Email: gani.mulliqi@rks-gov.net

 

-          Petrit Hajdari - Konsull

Email: petrit.hajdari@rks-gov.net

 

-          Ilir Gashi - Sekretar i Dytë

Email: ilir.d.gashi@rks-gov.net

 

Personeli Administrativ:

 

-          Alma Bejtullahu - Asistente Administrative

Email: alma.bejtullahu@rks-gov.net

 

-          Fatlind Karjagdiu - Shofer i Ambasadës

Email: fatlind.karjakdiu@rks-gov.net