Follow us on:

Diplomatskog osoblja

DIPLOMTASKO OSOBLJE

 

Leon MALAZOGU

Izvanredni i opunomoceni veleposlanik u Japanu

Nerezidentni izvanredni i opunomoceni veleposlanik Republike Kosovo u Republici Maršalovi Otoci, Republici Palau, Federativnim drzavama Mikronezije i Tuvaluu

E-mail: Leon.Malazogu@rks-gov.net 


Enis XHEMAILI

Zamjenik šefa misije - Prvi Sekretar (politicka, sekundarna pokrivenost, ekonomija, kultura, turizam, tematska i javna diplomacija) 

E-mail: Enis.Xhemaili@rks-gov.net, Embassy.Japan@rks-gov.net 


Arbër MEHMETI

Prvi sekretar (Politicki, bilateralni, konzularni, obrazovanje, sport, administracija i finansije)

E-mail: Arber.Mehmeti@rks-gov.net, Visa.Tokyo@rks-gov.net 



LOKALNI OSOBLJE


Shion YONENUMA

Izvršni pomocnik / sekretar ambasadora

E-mail: Shion.Yonenuma@rks-gov.net


Kento HARA

Administrativni / logisticki pomocnik

E-mail: Kento.Hara@rks-gov.net