Follow us on:

Lajme nga Ambasada

"Njoftim!20.05.2020Të nderuar bashkatdhetarë,
Lidhur me procesin e riatdhesimit të shtetasve tanë me banim/qëndrim në Itali drejt Kosovës, ju informojmë se Ambasada e RKS...
më shumë
Njoftim!07.05.2020Të nderuar bashkatdhetarë, në kuadër të dispozitave dhe masave të ndërmarra nga qeveria italiane lidhur me emergjencën e krijuar nga pandemia COVID-19, Ambasada...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142
Artikuj: 249