Follow us on:

Stafi Diplomatik

1. Ambasada e RKS ne Bernë


Nazane Breca- Ambasadore
nazane.breca@rks-gov.net

Fatmire Musliu- Minister Keshilltare
fatmire.musliu@rks-gov.net

Mustafe Xhemaili- Minister Keshilltar
mustafe.xhemaili@rks-gov.net

Edona Krasniqi-Asistente/Kontabiliste
edona.r.krasniqi@rks-gov.net

Burim Pasha- Shofer

Seksioni Konsullor Bernë


Sali Sefa- Konsull
sali.sefa@rks-gov.net

Bjondina Hyseni-Zefi- Asistente Konsullore
bjondina.hyseni@rks-gov.net


2. Konsullata e Përgjithshme e RKS në Gjenevë


Ramadan Avdiu-Konsull i Përgjithshëm
ramadan.avdiu@rks-gov.net

Benjamin Nikoliqi-Këshilltar
benjamin.nikoliqi@rks-gov.net

Rexhep Bajraktari- Këshilltar
rexhep.bajraktari@rks-gov.net

Mirsada Voca- Sekretare e Parë
mirsada.voca@rks-gov.net

Naim Morina - Asistent Konsullor

Adem Qerkinaj - Shofer

Xhevdet Grainces-Sekretar i dyte

3. Konsullata e RKS Zürich


Islam Spahiu- Minister Keshilltar/Udhëheqës i Konsullates.

Ajmane Veseli- Konsulle
ajmane.veseli@rks-gov.net

Visar Rrecaj- Konsull
visar.rrecaj@rks-gov.net

Arton Jusufi- Asistent Konsullor
arton.jusufi@rks-gov.net

Mehmet Bislimi- telefonist
mehmet.bislimi@rks-gov.net

Driton Tahiri- shofer
driton.s.thairi@rks-gov.net



Leurata Berisha: Konsulle