Follow us on:

Stafi diplomatik

Bernard Nikaj
Ambasador i Republikës së Kosovës në Bruksel
bernard.nikaj@rks-gov.net

Albinot Bimbashi

Ministër Këshilltar
albinot.bimbashi@rks-gov.net

Valdrin Grainca

Sekretar i Parë
valdrin.grainca@rks-gov.net

Fitor Murati
Sekretar i Parë
fitor.murati@rks-gov.net

Jetmira Bërdynaj-Shala
Konsulle
jetmira.berdynaj@rks-gov.net

Kenan Tora
Sekretar i Dytë
kenan.tora@rks-gov.net


Nënkolonel Ahmet Ajeti
Atashe i Mbrojtjës
ahmet.ajeti@rks-gov.net

Jeton Krasniqi
Ndërlidhës policor
jeton.krasniqi@kosovopolice.com

Zana Hoxha
Asistente e Ambasadorit
zana.hoxha@rks-gov.net