Follow us on:

Lajme nga Ambasada


Njoftim - Ditë pushimi27.11.2018Ambasada e Republikës së Kosovës në Austri njofton të interesuarit se me rastin e Festës së 28 Nëntorit, puna me palë në Ambasadë dhe në...më shumë
Zgjedh Faqen
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637
Artikuj: 218