Follow us on:

Lajme nga Ambasada

U dha premiera e filmit 12.10.2012Tiranë, 12 tetor 2012 - Nën patronatin e ambasadorit të Republikës së Kosovës në Tiranë dhe në organizim të Ambasadës së Republikës...më shumë
Zgjedh Faqen
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243
Artikuj: 253