Follow us on:

Lajme nga Ambasada

U dha premiera e filmit 12.10.2012Tiranë, 12 tetor 2012 - Nën patronatin e ambasadorit të Republikës së Kosovës në Tiranë dhe në organizim të Ambasadës së Republikës...më shumë
Zgjedh Faqen
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Artikuj: 242